Mladík byl převezen do nemocnice poté, co masturboval 14 hodin v kuse. Končilo mu předplatné na Pornhubu

19letý mladík ze Seattlu ve Washingtonu byl v neděli odpoledne převezen do nemocnice poté, co ho jeho matka objevila bezvládně ležet u počítače s penisem v ruce.

„Byl to pro mě opravdu šok, už nějakou dobu nevycházel z pokoje, déle než je u něj obvyklé, šla jsem ho proto pro jistotu zkontrolova. Nereagoval na klepání a tak jsem vešla do pokoje, abych ho viděla ležet před počítačem, na kterém byl puštěný pornografický obsah. Penis měl stále v ruce, i když byl v bezvědomí,“ prozradila médiím mladíkova matka, která byla z celé situace náležitě rozrušená.

Mladík podle lékařů masturboval více než 14 hodin a vyvrcholil minimálně 42krát. Nyní je ve stabilozovaném stavu a do týdne by měl být z nemocnice propuštěn.

„Dnes večer mi končí měsíční předplatné na Pornhubu a bohužel jsem ještě nedostal od matky kapesné, abych si mohl pořídit nové. Proto jsem to chtěl využít co nejvíc,“ řekl mladík krátce poté, co se probudil. „Nevím, jestli nepodepíšu revers, stále mi zbývá několik hodin. Mohli byste poprosit mou matku, aby mi z domova alespoň přivezla mobil?“

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno